Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi zbzikowani oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – atuty
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu lub też analogicznych okolicznościach – wiele osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To także całe wiele imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże niekiedy wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dobitne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.